О Тине

Место рождения, образование. Родилась в Магаданской области.
Настоящее имя - Татьяна Либерман. Никто из членов семьи не имел
отношения к музыке, отец и мать певицы по образованию
инженеры, старший брат Стас - юрист.

В шестилетнем возрасте Тина Кароль с семьей переехала в
Украину в Ивано-Франковск. После окончания школы
отправилась в Киев, где стала профессионально
заниматься музыкой.

подробней
» » Тіна Кароль сіла на дієту і поїхала (Щоденник Тіни)
Тіна Кароль сіла на дієту і поїхала (Щоденник Тіни)
Тур, інформаційним спонсором якого виступає і ТаблоID, приурочений до виходу однойменного альбому. До речі, це вже третій реліз у творчій біографії Кароль."Я не стала робити своє шоу попсово-гламурним. Знаю, глядач давно втомився від блиску і мішури. Мій концерт - це щиросердечний вечір, під час якого ми з глядачем просто поговоримо по душах, тому і програма називається "Полюс притяжения ", тому що ці полюси - я і люди, яким потрібні мої пісні", - поділилася Тіна, пише "Комсомольська правда в Україні".

Між іншим, задля того щоб бути у формі на сцені Тіна серйозно взялася за себе. Тепер телеведуча "Танців із зірками" сидить на жорсткій дієті - вона їсть один раз на день малокалорійні страви.

А от до спортзалу співачка не ходить, каже, що їй і щоденних репетицій вистачає. Адже вони займають по 12 годин на день.У новий альбом Тіни увійшли пісні, написані відомими авторами Росії, Білорусії, Великобританії та Швеції. Більшість з них - англомовні.

До речі, записувався альбом у Лондоні, у студії, де писалися в різний час Тіна Тернер, Селін Діон, Енріке Іглесіас та Брітні Спірс.

У концерт Тіни Кароль увійдуть усі пісні з нового альбому плюс джазові хіти, приміром знаменитий "Summertime" Гершвіна та легендарна пісня Лучано Паваротті "Пам'яті Карузо".

Концертна програма триватиме дві години без перерви і винятково наживо. Кілька народних пісень співачка виконає в супроводі пітерського ансамблю "Кришталеві гармонії". Музиканти грають на кришталевих колбах, витягаючи з них звук, торкаючись горлечок мокрими пальцями.Дійство буде проходити в масштабних декораціях: на сцені встановлять вісім великих екранів, сама ж сцена буде рухатися. Тіна Кароль сіла на дієту і поїхала (Щоденник Тіни)

Не забувайте, що про всі подробиці туру Тіни кароль, та про переживання і враження співачки ви зможете прочитати на ТаблоIDі в "Щоденниках Тіни Кароль".Приглашаем всех приобщиться к миру искусства и посетить спектакль московского театра Ленком. Заказывайте билеты в Ленком на нашем сайте, также на сайте Вы можете ознакомиться с полной информацией о репертуаре театра, подробной афишей и информацией о ведущих актерах.   

Опрос

Нравиться ли Вам Тина Кароль?

Да
Нет

 
Друзья
Партнеры