О Тине

Место рождения, образование. Родилась в Магаданской области.
Настоящее имя - Татьяна Либерман. Никто из членов семьи не имел
отношения к музыке, отец и мать певицы по образованию
инженеры, старший брат Стас - юрист.

В шестилетнем возрасте Тина Кароль с семьей переехала в
Украину в Ивано-Франковск. После окончания школы
отправилась в Киев, где стала профессионально
заниматься музыкой.

подробней
» » Тіна Кароль показала свого "Пупсика"(Щоденник туру Тіни Кароль)
Тіна Кароль показала свого "Пупсика"(Щоденник туру Тіни Кароль)
Після того як під пісню "Ноченька" Кароль у білуватій димці піднялася з глядацького залу на сцену концерт хоч і з затримкою, але розпочався. Тіна Кароль показала свого

Дівчина, хоча й не рокер, але гостей програми почекати примусила. Щоправда, ті на неї анітрохи ображені не були. Адже більшу половину залу, схоже, окупували її затяті фанати.
До речі, дітей цього вечора було неймовірно багато. Здавалося, що у палаці "Україна" проходить не концерт поп-співачки, а Новорічна Ялинка.

Причому хлопчики-школярі із закоханими очима заклякали у проході із квітами в руках, а сміливіші дівчата вибігали на сцену вручити свої букети дівчині.
Щоправда, коли до Тіни вибігав чималенький табунчик квітконосців у віці до 12, персональний охоронець співачки, на її прохання, перекривав доступ бажаючих "доторкнутися до прекрасного".

До речі, з‘явилися підстави вважати, що свою задерикувату пісню "Пупсик" Тіна співає саме про чи для свого охоронця. Як випадково з‘ясувалося, саме його вона називає "пупсиком".
Так, на початку концертної програми коли Кароль зі сцени побачила ветерана, що все ніяк не міг знайти собі місця у залі, вона, звертаючись до охоронця, гукнула у мікрофон: "Рома, пупсик, організуй місце для молодого чоловіка! Будь ласочка!"

Коли "пупсик" все організував, шоу тривало далі. Цього вечора Тіна заспівала як старі свої хіти, так і нові, приміром "Небо белого цвета".
Найбільш вдалими цього разу, напевне, були джазовий "Summertime" Гершвіна та "Пам'яті Карузо" Лучано Паваротті. Останню композицію Тіна виконала у супроводі свого рідного оркестру Збройних Сил України, який вийшов на сцену лише задля однієї пісні.
Окрім того, нового звучання набула вже "бородата" пісня Тіни "Намалюю тобі зорі". Вона лунала під акомпанемент від "Хрустальної гармонії". Двоє музикантів грали на келихах з водою, додаючи ніжності звучанню голоса співачки.

Поруч зі співами та музикою на сцені Тіни Кароль був її балет. Хореографія розважала і розвіювала відчуття статичності у залі. Правда, один з танцювальних номерів балету був настільки... пікантним, що навряд чи призначався для десятків і десятків дітей, які знаходилися у залі

Також, на превеликий жаль, фотографам було дозволено знімати лише під час першої пісні Тіни Кароль. Залишається чекати або виходу нового альбому, або ж мотнутися на черговий концерт улюблениці.


Для тех, кто по-настоящему ценит качество, надежность и эффективность предлагаем пылесос Kirby. Этот уникальный пылесос не просто гарантировано обеспечит высокое качество уборки любого помещения, но и позаботится о Вашем здоровье и здоровье Ваших близких путем эффективного уничтожения залежей пыли и болезнетворных бактерий.

Опрос

Нравиться ли Вам Тина Кароль?

Да
Нет

 
Друзья
Партнеры